O nas


Miętus
Gadatliwy 3-latek. Uwielbia muzykę, próbuje gry na różnych instrumentach, śpiewa. Fascynują go zamknięte szuflady, telefon Mamy, gitara Taty i torebka Babci. Chronicznie nie lubi trampolin, rowerków biegowych i urządzeń, które pozbawiają go bezpośredniego kontaktu z ziemią. Brzydzi się lepkich i galaretowatych konsystencji. Nie cierpi biedronek.


Tedi
Dopiero co skończył rok. Jako jedyny członek naszej mega introwertycznej rodziny jest ekstrawertykiem. Nie wiadomo po kim. Ma konsumpcyjno - hedonistyczne podejście do życia. Jest smakoszem literatury (uwielbia szczególnie mniejsze formaty i grube tekturowe rogi). Ale najbardziej na świecie lub zjadanie wszelkich paprochów z podłogi. Przez wszelkie przypadki odmienia "tata" ale z uporem maniaka ignoruje wszystkie próby nauczenia go słowa "mama". Na szczęście nie
miał spotkania bliższego stopnia z biedronką, bo prawdopodobnie by ją zjadł*

*Errata: od czasu napisania tego tekstu minęło kilka miesięcy. Tedi niestety miał bliskie spotkanie z biedronką. Zgodnie z przewidywaniami została pożarta. Tedi jakoś to przeżył. Biedronka, wedle wszelkich znaków, niestety nie :(


Mama Gosia
Jej wiek litościwie przemilczmy. Uwielbia pięknie ilustrowane książki dla dzieci, kolekcjonuje je namiętnie. Kocha teatr, dla niego postanowiła rzucić dobrze rozwijającą się karierę i w sędziwym wieku pójść na drugi kierunek studiów, teatrologię (siejąc grozę wśród połowy wykładowców albowiem była od nich znacznie starsza). Brzydzi się biedronek i biedronkowych kup.


Tata Chłopców
Kocha muzykę (w przeciwieństwie do Mamy). Grywa na gitarze, harmonijce i flecie. Ma duszę społecznika. Zmuszany przez żonę chadza do teatrów i pisze recenzje ze spektakli (chyba tylko po to, żeby zawstydzić żonę). Ale nade wszystko kocha swych synów i zrobi dla nich absolutnie wszystko, zaśpiewa nawet i zatańczy kółko graniaste czy stary niedźwiedź mocno śpi przy obcych ludziach, choć taki obciach nawet do głowy by mu nie przyszedł jeszcze 3 lata temu. Biedronki mu niestraszne i jako jedyny członek rodziny potrafi taką złapać i wyrzucić za okno.


kontakt: cudowneipozyteczne@gmail.com

.

Dołącz do nas:

 

Bloglovin

Cudowne i pożyteczne